• ENTRELLAT

    ENTRELLAT

    L'entrellat de divendres 17 de novembre de 2017

  • EL PARTIT

    EL PARTIT

    UE Rapitenca - CF Balaguer

    Primera Catalana, jornada 12 (19-11-2017)

  • FEM UNA ULLADA

    FEM UNA ULLADA

    IV Recreació històrica del final de la Batalla de l'Ebre a Flix

  • PRIMERA COLUMNA

    PRIMERA COLUMNA

    Entrevista a Jesús Gellida, politòleg

  • AGENDA

    AGENDA

    L'Agenda de Canal 21 Ebre

  • TEMPS AFEGIT

    TEMPS AFEGIT

    Temps Afegit

    20 de novembre del 2017

A LA CARTA


PROGRAMACÍO A CANAL 21


00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
02:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
02:15
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
04:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Anem de Festa
Ballada de Jotes a Xerta
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Fem una ullada
Recreació Històrica Batalla de l'Ebre a Flix
08:45
Fem una ullada
Sopar Popular a l'Ampolla
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
12:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
12:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
18:45
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
23:30
Ple de Tortosa
Sessió plenària ordinària de Tortosa.

00:00
Ple de Tortosa
Sessió plenària ordinària de Tortosa.
03:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
04:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
05:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Recreació Final de la Batalla de l'Ebre a Flix
08:45
Fem una ullada
Sopar Popular a l'Ampolla
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
15:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
15:30
Anem de Festa
Ballada de Jotes a Xerta
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
20:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Gent del Barri
Programa presentat per Sílvia Alarcón que mostra diferents municipis de l'Ebre.
23:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau

00:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
00:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
02:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
06:30
La setmana de l'Informatiu
Recull de notícies tractades durant la setmana a Canal 21.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
16:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
19:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
20:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Imaginari col·lectiu
Docuretrat protagonitzat per.
21:15
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
22:15
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
02:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
02:15
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
04:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
12:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
12:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
18:45
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
23:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
01:00
Fet aquí
Un dia al Sant Jordi
01:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Ple de Tortosa
Sessió plenària ordinària de Tortosa.
05:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
15:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
15:30
Imaginari col·lectiu
Docuretrat protagonitzat per David Monllau
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
20:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
23:30
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
01:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
01:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
05:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
16:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
19:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
19:30
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
20:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
23:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
23:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.

00:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
00:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
02:00
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
03:00
Temps afegit
Programa sobre l'actualitat futbolística del territori.
03:15
El Partit
Retransmissió del partit de futbol de la jornada.
05:00
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
06:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
06:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
07:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
07:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
08:00
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
08:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
09:00
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
09:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
10:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
11:30
Districte 21
Magazín de tarda conduït per Sílvia Alarcón.
12:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
13:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
14:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
15:00
Tens un racó dalt del món
Programa literari presentat per l'escriptor Jesús Maria Tibau
15:30
Fet aquí
Programa que posa en valor diferents trets i tradicions de les contrades ebrenques.
16:00
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21
17:00
Primera Columna
Notícies i entrevístes, en directe amb Gustau Moreno.
18:30
Calaix de sastre
Programa d'entreteniment infantil, presentat per l'artista Joan Iniesta.
19:00
Petits Artistes
Xiquets i xiquetes de diferents poblacions del territori parlen sobre un tema en concret.
19:30
Fem una ullada
Recull de fires, festes i activitats culturals, esportives, de lleure i socials.
20:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
21:00
Poliesportiu
Repàs de l'actualitat esportiva de les Terres de l'Ebre.
21:30
L'Informatiu
Informació territorial de les Terres de l'Ebre conduït per la periodista Cinta Bonet.
22:00
L'Entrellat
Programa de debat polític, moderat per la periodista Míriam Gavaldà.
23:30
Districte 21, cap de setmana
Els millors moments setmanals del Districte 21

MÉS PROGRAMES

© Doble Columna S.L. | 977 58 80 32 | Av. Remolins, 24 | 43500 TORTOSA
Canal21ebre.com utilitza "cookies" per millorar l'experiència de navegació. Si segueixes navegant entendrem que ho acceptes. OK | Més informació